Løb    
Jonna Gissel Jensen
Præstevænget 31
5610 Assens
6176 3110
b.steen.jensen@gmail.com
Knud Søby
Liljevænget 24
5610 Assens
4043 9336
assens@sportigan.dk
Peter Vaisgård
Sjodvangen 6
5610 Assens
2080 4919
vaisgard@gmail.com
Preben JørgensenRavnevænget 25610 Assens2539 2794preben5610@gmail.com


 
  
     
MTB    
Allan F. RasmussenHøjvænget 55610 Assens 2295 8468
allanrasmussen8@gmail.com
Per Michael Rasmussen
Årøvænget 7
5610 Assens
6471 1180
pmrasmussen@mail.tele.dk
     
 Triathlon    
Generelt    
Keld Hansen
Egemarksvej 1
5610 Assens
6471 4544
egemark@post12.tele.dk
Klavs Eggert
Ebberupvej 81
5631 Ebberup
2072 8511
klavseggert@gmail.com









Cykling - kontaktpersoner
    
Generelt
    
Poul Wegener     
Sleipnervænget 9
5610 Assens
6471 2662
poulwegener@webspeed.dk
Allan F. Rasmussen
Højvænget 5
5610 Assens
6471 3766 
Per Michael RasmussenÅrøvænget 75610 Assens6471 1180pmrasmussen@mail.tele.dk
Klubtøj    
Lars ClausenEriksvej 3
5610 Assens2555 5807tanjaoglars@fam-clausen.dk
     
Holdleder A-holdet
    
Brian Pohlmann
Eriksvej 6
5610 Assens
3061 1975
pohlmann@larsen.mail.dk
Dan Christensen
Egholmvænget 7  
5610 Assens

dc@kb-byg.dk
 


Ole Dideriksen
 Nørre Alle 33
5610 Assens
6471 2920
ullaoledideriksen@gmail.com
Per Michael Rasmussen
 Årøvænget 7
5610 Assens6471 1180
pmrasmussen@mail.tele.dk
John Kulavig
 Møllerhuse 5
5610 Assens
Allan RasmussenHøjvænget 5      5610 Assens allanrasmussen8@gmail.com
 
 



Niels Jørn JensenBaldersvænget 9 5610 Assens 
jensen-petersen@webspeed.dk
 Poul WegenerSleipnervønget 9 5610 Assens 64712662poulwegener@webspeed.dk
Ulrik ChristensenHjulmandsvej 1  5610 Assens Ulrik@gcauto.dk
 
 

vores sponsorer logo

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Løb facebook

Læs mere om løb på facebook
og være en del af fællesskabet

logo

Cykling facebook

Læs mere om cykling på facebook
og være en del af fællesskabet

logo

Triathlon facebook

Læs mere om triathlon på facebook
og være en del af fællesskabet